Autor článkov:

Sponzorovaný obsah

Výhody používania plastových kontajnerov a prepraviek pri preprave a skladovaní

Plastové kontajnery a prepravky sa stali nenahraditeľnými pomocníkmi pri preprave a skladovaní tovaru v širokej škále priemyselných...

Udržateľné a zároveň šetrné spôsoby cestovania pre uvedomelých dobrodruhov

Na jednej strane pri cestovaní stojí ekológia a na druhej ekonómia. Uvedomelý cestovateľ sa snaží stáť na oboch stranách a nájsť rozumný kompromis. To, čo môže každý rozumný cestovateľ spraviť, je lietať udržateľne. Ako na to?

Beriete si v septembri dovolenku? Zostavte si štýlové outfity a užite ju naplno!

Septembrové dni nám často ponúkajú nádherné počasie a dokonalú príležitosť na posledné letné dovolenky. V tomto článku vám prinášame niekoľko tipov na štýlové outfity, ktoré vám pomôžu užiť si vašu septembrovú dovolenku naplno – a to bez ohľadu na to, aké bude počasie.

Na jeseň nezabúdajte dopĺňať vitamíny, vaša imunita sa vám poďakuje

Asi každý z nás sa obáva sezónnych chorôb, ktoré toto obdobie so sebou prináša. Aj to je dôvod, prečo by sme sa práve teraz mali zamerať na posilnenie nášho imunitného systému.

Krásna pleť aj po 50. Viete, ako sa o ňu správne starať?

Nerezignujte na starostlivosť o pleť len preto, že si myslíte, že ste stará. Vďaka dôslednej starostlivosti o pokožku môžete vyzerať minimálne ako v 30. Starostlivosť o zrelú pleť má však svoje špecifiká. Aké?

Obývacia izba podľa feng šuej vás nabije pozitívnou energiou

Držať sa princípu tradičného čínskeho umenia feng šuej je ideálny spôsob, ako do svojho domova vniesť harmóniu. Poradíme vám, ako na to.